MARTOR A+A 2019'DA.

MARTOR A+A 2019'DA.

GÜVENLİ KESİM – SON TEKNOLOJİ.

05.11. ila 08.11.2019 tarihleri arasında Düsseldorf'ta düzenlenecek A+A Fuarı'nda MARTOR'u keşfedin (Salon 6, G24). Sizi bekliyoruz.

MODERN VE MÜŞTERİYE YAKIN.

MODERN VE MÜŞTERİYE YAKIN.

YENİ BİNAMIZ FAALİYETE BAŞLADI.

Ofislere taşınma tamamlandı, üretim devam ediyor. Güvenli kesim için yeni bir ana adres var: Lindgesfeld 28.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
ALANINDA UZMAN.

ALANINDA UZMAN.

YENİ SECUMAX 320.

Folyo, plastik çemberlemeler ve daha pek çok malzeme için yeni uzmanımız. Son derece güvenli, mükemmel formda ve kullanımı bir o kadar kolay. Şimdi deneyin!

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
YENİ UÇ:

YENİ UÇ:

MARTOR EĞİLİMLERİ BELİRLİYOR.

Şimdi deneyin: Tırtıklı kenarlı yeni STYROPORKLINGE NR. 379. SECUNORM 380 içine monte edilmiş halde, etkileyici kesme sonuçlarına yol açar.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
YENİ: SECUNORM 500.

YENİ: SECUNORM 500.

GÜVENLİ BIÇAK.

Efsanevi SECUNORM PROFI'nin ardılı. Yeni tasarım, mükemmel ergonomi, esnek 2 taraflı itici ve daha fazlası.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
YENİ ÜRÜN STRATEJİSİ.

YENİ ÜRÜN STRATEJİSİ.

MARTOR PROFİLİNİ KESKİNLEŞTİRİYOR.

Bizim esas uzmanlığımız güvenli kesimdir. Bu yüzden gelecekte "Güvenlik Bıçağı" sektörüne daha fazla odaklanacağız.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

EN POPÜLER ÜRÜNLER

FUARLAR


IMHX

Birleşik Krallık - Birmingham

AUTOMOTIVE HUNGARY

Macaristan - Budapest

SEOUL INTERNATIONAL TOOL EXHIBITION

Kore - Goyang

Solingen merkezli MARTOR KG şirketi, yüksek kalitede güvenli bıçakların ve güvenli makasların dünya çapındaki lider üreticisi ve satıcısıdır. GS sertifikalı güvenlik teknolojisine sahip bu profesyonel araçlar daha fazla işyeri güvenliği sağlanmasına ve kesme yaralanmalarının azaltılmasına katkı sağlıyor. Bu nedenle bu aletler sanayide, ticarette/lojistikte, zanaatkarlıkta vs. kişisel koruma donanımının önemli bir parçasıdır.

MARTOR’un ürün çeşitleri arasında yer alan diğer kesme aletleri ise falçatalar, kazıyıcılar, kılçıktan arındırma bıçakları, grafik bıçakları ve neşterlerdir.  Kesme ürünlerinin tümü için Soligen’li bu bıçak firması geniş bir yelpazede kaliteli bıçak uçları sunuyor: Trapez bıçak uçları, kanca bıçak uçları, sanayi tipi bıçak uçları, kazıyıcı bıçak uçları, kılçıktan arındırma bıçak uçları, grafik bıçak uçları, neşter bıçak uçları vs.

Tıpkı MARTOR falçata bıçakları gibi MARTOR güvenli bıçakları da genellikle üniversal bıçaklar olarak kullanılıyor. Bunlarla kâğıt, mukavva ve karton, folyo, halı, PVC, lastik, deri, stiropor ve köpük hızlı ve güvenli biçimde kesilebiliyor, çuvallar açılabiliyor, kayış bantlar ve yapıştırıcı bantlar kopartılabiliyor. Bunun yanı sıra sap ve bıçak ucu özelliklerinden dolayı özel olarak folyo kesicisi, karton bıçağı ya da çuval açıcı olarak kullanılan MARTOR güvenli bıçakları da mevcuttur.

MARTOR güvenli bıçaklarında yer alan güvenlik teknolojileri arasında gizlenmiş bıçak ucu (SECUMAX = en yüksek düzeyde çalışma koruması), bıçak ucunun tam otomatik geri çekilmesi (SECUPRO = çok yüksek çalışma koruması) ve bıçak ucunun otomatik geri çekilmesi (SECUNORM = yüksek çalışma koruması) yer alıyor. Aynı zamanda bıçak ucu değişiminin giderek daha kolay hale getirilmesi ve bıçak saplarının ergonomik tutuşu hem çalışma güvenliğinin hem de iş verimliliğinin arttırılmasına katkı sağlıyor.

Güvenli bıçakların ve makasların, falçataların ve özel bıçakların emniyetli biçimde saklanması ve taşınması için MARTOR’un üç yeni KEMER ÇANTASI da öneriliyor. Uygun ürün seçimi ve doğru elleçleme konusunda MARTOR’un merkezindeki danışmanlık hizmeti ve medya malzemeleri (örneğin güvenlik posterleri, ürün ve eğitim videoları vs.) aracılığıyla yürütülen geniş kapsamlı eğitim seçenekleri yardımcı oluyor.    

+49 212 73870-0