PERFORMANCE²:

PERFORMANCE²:

SECUNORM 525 VE SECUNORM 540.

Sağlam alüminyum sap, yıldırım hızında uç geri çekme, akıllı uç değişimi, muazzam kesme derinlikleri. Kısacası, iki gerçek usta!

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
CONTACT-FREE CONSULTING?

CONTACT-FREE CONSULTING?

NEW: MARTOR REMOTE DIAGNOSTICS.

Do you have a cutting problem but can’t let anyone access your company premises during the corona crisis? We can provide help from a safe distance: ferndiagnose@martor.de

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
STAY HEALTHY.

STAY HEALTHY.

WE ARE COMMITTED TO YOUR SAFETY.

In these times of coronavirus, MARTOR is committed to the health of employees, customers and partners.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
ÇELİK Mİ SERAMİK Mİ?

ÇELİK Mİ SERAMİK Mİ?

SEÇİM SİZİN.

Şimdi MARTOR'da yeni: yüksek kaliteli seramik bıçak uçlarımız. Her zaman keskin ve seçme MARTOR tutamakları içinde esnek bir şekilde kullanılabilir.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
SÜRPRİZ GARANTİ.

SÜRPRİZ GARANTİ.

YENİ SECUNORM 300.

Yalnızca 52 gram ağırlığında, ama özellikle çok yönlü, konforlu ve ergonomik: yeni Allround güvenlik bıçağımız SECUNORM 300.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
MODERN VE MÜŞTERİYE YAKIN.

MODERN VE MÜŞTERİYE YAKIN.

YENİ BİNAMIZ FAALİYETE BAŞLADI.

Ofislere taşınma tamamlandı, üretim devam ediyor. Güvenli kesim için yeni bir ana adres var: Lindgesfeld 28.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

TOP PRODUCTS

FUARLAR


Préventica Lyon

Fransa - Lyon

Safety&Health@Work

Hollanda - Rotterdam

INTRALOGISTEX

Birleşik Krallık - Coventry

Solingen merkezli MARTOR KG şirketi, yüksek kalitede güvenli bıçakların ve güvenli makasların dünya çapındaki lider üreticisi ve satıcısıdır. GS sertifikalı güvenlik teknolojisine sahip bu profesyonel araçlar daha fazla işyeri güvenliği sağlanmasına ve kesme yaralanmalarının azaltılmasına katkı sağlıyor. Bu nedenle bu aletler sanayide, ticarette/lojistikte, zanaatkarlıkta vs. kişisel koruma donanımının önemli bir parçasıdır.

MARTOR’un ürün çeşitleri arasında yer alan diğer kesme aletleri ise falçatalar, kazıyıcılar, kılçıktan arındırma bıçakları, grafik bıçakları ve neşterlerdir.  Kesme ürünlerinin tümü için Soligen’li bu bıçak firması geniş bir yelpazede kaliteli bıçak uçları sunuyor: Trapez bıçak uçları, kanca bıçak uçları, sanayi tipi bıçak uçları, kazıyıcı bıçak uçları, kılçıktan arındırma bıçak uçları, grafik bıçak uçları, neşter bıçak uçları vs.

Tıpkı MARTOR falçata bıçakları gibi MARTOR güvenli bıçakları da genellikle üniversal bıçaklar olarak kullanılıyor. Bunlarla kâğıt, mukavva ve karton, folyo, halı, PVC, lastik, deri, stiropor ve köpük hızlı ve güvenli biçimde kesilebiliyor, çuvallar açılabiliyor, kayış bantlar ve yapıştırıcı bantlar kopartılabiliyor. Bunun yanı sıra sap ve bıçak ucu özelliklerinden dolayı özel olarak folyo kesicisi, karton bıçağı ya da çuval açıcı olarak kullanılan MARTOR güvenli bıçakları da mevcuttur.

MARTOR güvenli bıçaklarında yer alan güvenlik teknolojileri arasında gizlenmiş bıçak ucu (SECUMAX = en yüksek düzeyde çalışma koruması), bıçak ucunun tam otomatik geri çekilmesi (SECUPRO = çok yüksek çalışma koruması) ve bıçak ucunun otomatik geri çekilmesi (SECUNORM = yüksek çalışma koruması) yer alıyor. Aynı zamanda bıçak ucu değişiminin giderek daha kolay hale getirilmesi ve bıçak saplarının ergonomik tutuşu hem çalışma güvenliğinin hem de iş verimliliğinin arttırılmasına katkı sağlıyor.

Güvenli bıçakların ve makasların, falçataların ve özel bıçakların emniyetli biçimde saklanması ve taşınması için MARTOR’un üç yeni KEMER ÇANTASI da öneriliyor. Uygun ürün seçimi ve doğru elleçleme konusunda MARTOR’un merkezindeki danışmanlık hizmeti ve medya malzemeleri (örneğin güvenlik posterleri, ürün ve eğitim videoları vs.) aracılığıyla yürütülen geniş kapsamlı eğitim seçenekleri yardımcı oluyor.    

+49 212 73870-0