MÜKEMMEL KULLANIM.

MÜKEMMEL KULLANIM.

HER YÖNDEN.

Evergreen'imiz için taze hücre kürü: 3 yandan sürgülü SECUPRO MAXISAFE, artık her zamankinden daha kolay kullanılabilir ve çok daha ergonomik.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
MARTOR SHARPENS ITS PROFILE.

MARTOR SHARPENS ITS PROFILE.

MUCH MORE FOCUS ON SAFETY KNIVES.

Our core competence is safe cutting. In the future, we will therefore be focusing much more closely on "safety knives".

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
YALIN BİÇİM.

YALIN BİÇİM.

GÜÇLÜ PERFORMANS.

Yeni SECUMAX 145 inanılmaz derecede güvenli, şaşırtıcı derecede çok yönlü ve sadece 12 gram ile çok hafiftir. Şimdi şaşırmayın … test edin!

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
HER KOŞULDA.

HER KOŞULDA.

YENİ SECUPRO 625.

2 cm üzerinde kesim derinliği ve tam otomatik geri çekilebilen Premium pense saplı bıçak. German Design Award 2016 kazananı.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
MARTOR GÜVENLİ BIÇAKLARI

MARTOR GÜVENLİ BIÇAKLARI

= AKTİF KAZA ÖNLEME.

Belirgin biçimde daha az kesme kazasının olmasını kim istemez? Güvenli bıçaklarımız bunu sağlamanız için size yardımcı olur.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN
MARTOR HİZMETLERİ.

MARTOR HİZMETLERİ.

İYİ ÜRÜNÜ TAMAMLIYOR.

Biz, ancak siz memnun olduğunuzda memnun oluruz. Bu nedenle gereksinimlere tam uyan hizmetleri sağlamaya çok büyük önem veriyoruz.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

EN POPÜLER ÜRÜNLER

FUARLAR


FachPack

Almanya - Nürnberg

FISP 2018

Brezilya - Sao Paulo

Empack 2018

Belçika - Brussels

Solingen merkezli MARTOR KG şirketi, yüksek kalitede güvenli bıçakların ve güvenli makasların dünya çapındaki lider üreticisi ve satıcısıdır. GS sertifikalı güvenlik teknolojisine sahip bu profesyonel araçlar daha fazla işyeri güvenliği sağlanmasına ve kesme yaralanmalarının azaltılmasına katkı sağlıyor. Bu nedenle bu aletler sanayide, ticarette/lojistikte, zanaatkarlıkta vs. kişisel koruma donanımının önemli bir parçasıdır.

MARTOR’un ürün çeşitleri arasında yer alan diğer kesme aletleri ise falçatalar, kazıyıcılar, kılçıktan arındırma bıçakları, grafik bıçakları ve neşterlerdir.  Kesme ürünlerinin tümü için Soligen’li bu bıçak firması geniş bir yelpazede kaliteli bıçak uçları sunuyor: Trapez bıçak uçları, kanca bıçak uçları, sanayi tipi bıçak uçları, kazıyıcı bıçak uçları, kılçıktan arındırma bıçak uçları, grafik bıçak uçları, neşter bıçak uçları vs.

Tıpkı MARTOR falçata bıçakları gibi MARTOR güvenli bıçakları da genellikle üniversal bıçaklar olarak kullanılıyor. Bunlarla kâğıt, mukavva ve karton, folyo, halı, PVC, lastik, deri, stiropor ve köpük hızlı ve güvenli biçimde kesilebiliyor, çuvallar açılabiliyor, kayış bantlar ve yapıştırıcı bantlar kopartılabiliyor. Bunun yanı sıra sap ve bıçak ucu özelliklerinden dolayı özel olarak folyo kesicisi, karton bıçağı ya da çuval açıcı olarak kullanılan MARTOR güvenli bıçakları da mevcuttur.

MARTOR güvenli bıçaklarında yer alan güvenlik teknolojileri arasında gizlenmiş bıçak ucu (SECUMAX = en yüksek düzeyde çalışma koruması), bıçak ucunun tam otomatik geri çekilmesi (SECUPRO = çok yüksek çalışma koruması) ve bıçak ucunun otomatik geri çekilmesi (SECUNORM = yüksek çalışma koruması) yer alıyor. Aynı zamanda bıçak ucu değişiminin giderek daha kolay hale getirilmesi ve bıçak saplarının ergonomik tutuşu hem çalışma güvenliğinin hem de iş verimliliğinin arttırılmasına katkı sağlıyor.

Güvenli bıçakların ve makasların, falçataların ve özel bıçakların emniyetli biçimde saklanması ve taşınması için MARTOR’un üç yeni KEMER ÇANTASI da öneriliyor. Uygun ürün seçimi ve doğru elleçleme konusunda MARTOR’un merkezindeki danışmanlık hizmeti ve medya malzemeleri (örneğin güvenlik posterleri, ürün ve eğitim videoları vs.) aracılığıyla yürütülen geniş kapsamlı eğitim seçenekleri yardımcı oluyor.    

+49 212 25805-0