SAFETY KNIVES, STATE OF THE ART.

SAFETY KNIVES, STATE OF THE ART.

WELCOME AT THE EISENWARENMESSE.

Experience us, our high-quality cutting tools and the MARTOR innovations 2018 in Cologne, exhibition hall 10.1, stand H-018, from 4 – 7 March 2018.

MARTOR SHARPENS ITS PROFILE.

MARTOR SHARPENS ITS PROFILE.

MUCH MORE FOCUS ON SAFETY KNIVES.

Our core competence is safe cutting. In the future, we will therefore be focusing much more closely on "safety knives".

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Smukły kształt.

Smukły kształt.

Niesamowita skuteczność.

Nowy nóż SECUMAX 145 jest niezwykle bezpieczny, zadziwiająco wszechstronny, a przy wadze jedynie 12 gram zaskakująco lekki. Nie czas na niedowierzanie, czas na testowanie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PRZEZ GRUBE I CIENKIE.

PRZEZ GRUBE I CIENKIE.

NOWY NÓŻ SECUPRO 625.

Nasz nóż premium z uchwytem kleszczowym, automatycznie chowanym ostrzem i głębokością cięcia do 2 cm. Zwycięzca konkursu German Design Award 2016.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
TWOJE NARZĘDZIA TNĄCE.

TWOJE NARZĘDZIA TNĄCE.

ZASŁUŻYŁY NA AWANS.

Najlepiej w jednej z naszych kabur S, M i L. Są one dopasowane, wytrzymałe i elastyczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MARTOR NOŻE BEZPIECZNE

MARTOR NOŻE BEZPIECZNE

= AKTYWNY SPOSÓB ZAPOBIEGANIA WYPADKOM.

Wyraźnie mniej wypadków podczas cięcia, kto by tego nie chciał? Nasze noże bezpieczne pomogą Państwu przy tym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAJLEPSZE PRODUKTY

Wystawy

20.02.2018 - 23.02.2018

NDSC Safety & Health Conference

Stany Zjednoczone Ameryki - Bismarck, North Dakota
20.02.2018 - 23.02.2018

Sicur

Hiszpania - Madrid
27.02.2018 - 02.03.2018

EmbaxPrint

Czechy - Brünn

Firma MARTOR KG z Solingen to wiodący na międzynarodowym rynku producent wysokiej jakości bezpiecznych noży i nożyczek. Profesjonalne narzędzia posiadają certyfikaty GS i w ten sposób przyczyniają się do wyższego bezpieczeństwa pracy i zmniejszenia obrażeń na skutek ran ciętych. Dlatego stanowią istotny element osobistego wyposażenia ochronnego w przemyśle, handlu/logistyce, rzemiośle itd.

Oferta firmy MARTOR obejmuje także noże introligatorskie, skrobaki, noże do usuwania zadziorów, noże precyzyjne i skalpele.  Dla wszystkich produktów firma z Solingen oferuje szeroki wybór ostrzy najwyższej jakości: ostrza trapezowe, hakowe, przemysłowe, skrobakowe, do usuwania zadziorów, precyzyjne , do skalpeli i wiele innych.

Podobnie jak noże introligatorskie firmy MARTOR również bezpieczne noże są najczęściej używane jako noże uniwersalne do szybkiego przecięcia papieru, tektury, kartonu, folii, wykładziny, PVC, gumy, skóry, styropianu czy pianki, do otwierania worków czy do przecinania pasków lub taśm opakowaniowych. Dodatkowo firma MARTOR oferuje bezpieczne noże, które z uwagi na właściwości uchwytów i ostrzy nadają się idealnie do zastosowania jako noże do cięcia folii, kartonów bądź do otwierania worków.

Do technik stosowanych w bezpiecznych nożach firmy MATOR należy schowane ostrze (SECUMAX = najwyższy stopień ochrony pracy), całkowicie automatyczne chowanie ostrza (SECUPRO = bardzo wysoki stopień ochrony pracy) oraz automatyczne chowanie ostrza (SECUNORM = wysoki stopień ochrony pracy). Jednocześnie ciągłe upraszczanie sposobu wymiany ostrza oraz ergonomia  uchwytów dostosowana do rąk użytkowników przyczyniają się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa pracy oraz jej wydajności.

Do bezpiecznego chowania i przenoszenia bezpiecznych noży, nożyczek, noży introligatorskich i noży specjalnych polecamy nowe etui na noże firmy MARTOR. 
W doborze odpowiednich produktów i w ich prawidłowej obsłudze pomogą Państwu lokalni przedstawiciele firmy MARTOR oraz obszerna, medialna oferta szkoleniowa (np. plakaty bezpieczeństwa, szkoleniowe i produktowe filmy wideo itd.).