STAY HEALTHY.

STAY HEALTHY.

WE ARE COMMITTED TO YOUR SAFETY.

In these times of coronavirus, MARTOR is committed to the health of employees, customers and partners.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
STAL CZY CERAMIKA?

STAL CZY CERAMIKA?

WYBÓR NALEŻY DO PAŃSTWA.

Nowe rozwiązanie firmy MARTOR: nasze wysokiej jakości ostrza ceramiczne. Są trwale ostre i uniwersalne i można je umieszczać w wybranych rączkach MARTOR.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NIESPODZIANKA GWARANTOWANA.

NIESPODZIANKA GWARANTOWANA.

NOWY SECUNORM 300.

Waży jedynie 52 gramy i jest przy tym wyjątkowo wszechstronny, komfortowy i ergonomiczny: nasz nowy uniwersalny nóż bezpieczny SECUNORM 300.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NASI SPECJALIŚCI.

NASI SPECJALIŚCI.

TERAZ JESZCZE BARDZIEJ NIEZWYKLI.

Cięcie w ograniczonej przestrzeni? Postaw na nowe noże MARTOR w kształcie karty – teraz możesz dzięki nim pracować z jeszcze większą wygodą.

MARTOR NOŻE BEZPIECZNE

MARTOR NOŻE BEZPIECZNE

= AKTYWNY SPOSÓB ZAPOBIEGANIA WYPADKOM.

Wyraźnie mniej wypadków podczas cięcia, kto by tego nie chciał? Nasze noże bezpieczne pomogą Państwu przy tym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWOCZESNOŚĆ I BLISKOŚĆ DO KLIENTA.

NOWOCZESNOŚĆ I BLISKOŚĆ DO KLIENTA.

NASZA NOWA SIEDZIBA JEST GOTOWA DO STARTU.

Biura są obsadzone, produkcja jest w toku. Bezpieczne cięcie ma nowy adres: Lindgesfeld 28.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAJLEPSZE PRODUKTY

MARTOR KANAŁ YOUTUBE

Wystawy


Préventica Nord France

Francja - Douai

Empack

Holandia - Utrecht

INTRALOGISTEX

Zjednoczone Królestwo - Coventry

Firma MARTOR KG z Solingen to wiodący na międzynarodowym rynku producent wysokiej jakości bezpiecznych noży i nożyczek. Profesjonalne narzędzia posiadają certyfikaty GS i w ten sposób przyczyniają się do wyższego bezpieczeństwa pracy i zmniejszenia obrażeń na skutek ran ciętych. Dlatego stanowią istotny element osobistego wyposażenia ochronnego w przemyśle, handlu/logistyce, rzemiośle itd.

Oferta firmy MARTOR obejmuje także noże introligatorskie, skrobaki, noże do usuwania zadziorów, noże precyzyjne i skalpele.  Dla wszystkich produktów firma z Solingen oferuje szeroki wybór ostrzy najwyższej jakości: ostrza trapezowe, hakowe, przemysłowe, skrobakowe, do usuwania zadziorów, precyzyjne , do skalpeli i wiele innych.

Podobnie jak noże introligatorskie firmy MARTOR również bezpieczne noże są najczęściej używane jako noże uniwersalne do szybkiego przecięcia papieru, tektury, kartonu, folii, wykładziny, PVC, gumy, skóry, styropianu czy pianki, do otwierania worków czy do przecinania pasków lub taśm opakowaniowych. Dodatkowo firma MARTOR oferuje bezpieczne noże, które z uwagi na właściwości uchwytów i ostrzy nadają się idealnie do zastosowania jako noże do cięcia folii, kartonów bądź do otwierania worków.

Do technik stosowanych w bezpiecznych nożach firmy MATOR należy schowane ostrze (SECUMAX = najwyższy stopień ochrony pracy), całkowicie automatyczne chowanie ostrza (SECUPRO = bardzo wysoki stopień ochrony pracy) oraz automatyczne chowanie ostrza (SECUNORM = wysoki stopień ochrony pracy). Jednocześnie ciągłe upraszczanie sposobu wymiany ostrza oraz ergonomia  uchwytów dostosowana do rąk użytkowników przyczyniają się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa pracy oraz jej wydajności.

Do bezpiecznego chowania i przenoszenia bezpiecznych noży, nożyczek, noży introligatorskich i noży specjalnych polecamy nowe etui na noże firmy MARTOR. 
W doborze odpowiednich produktów i w ich prawidłowej obsłudze pomogą Państwu lokalni przedstawiciele firmy MARTOR oraz obszerna, medialna oferta szkoleniowa (np. plakaty bezpieczeństwa, szkoleniowe i produktowe filmy wideo itd.).

+49 212 73870-0