FIRMA MARTOR NA TARGACH A+A 2019.

FIRMA MARTOR NA TARGACH A+A 2019.

BEZPIECZNE CIĘCIE – NAJNOWSZY STAN.

Odkryj MARTOR od 05.11. do 08.11.2019 na targach A+A w Düsseldorfie w hali 6, stoisko G24. Serdecznie zapraszamy.

NOWOCZESNOŚĆ I BLISKOŚĆ DO KLIENTA.

NOWOCZESNOŚĆ I BLISKOŚĆ DO KLIENTA.

NASZA NOWA SIEDZIBA JEST GOTOWA DO STARTU.

Biura są obsadzone, produkcja jest w toku. Bezpieczne cięcie ma nowy adres: Lindgesfeld 28.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MISTRZ W SWOIM FACHU.

MISTRZ W SWOIM FACHU.

NOWY SECUMAX 320.

Nasz nowy specjalista do folii, taśm spinających z tworzywa sztucznego i wielu innych. Niezwykle niezawodny, perfekcyjnie ukształtowany i taki prosty w obsłudze. Wypróbuj teraz!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWE OSTRZE:

NOWE OSTRZE:

MARTOR ROBI FURORĘ.

Wypróbuj już teraz: nasze nowe OSTRZE STYROPOR NR 379 ze szlifem falistym. Wmontowany w SECUNORM 380 pozwala osiągnąć imponujące rezultaty cięcia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWOŚĆ: SECUNORM 500.

NOWOŚĆ: SECUNORM 500.

BEZPIECZNY NÓŻ.

Następca legendarnego SECUNORM PROFI. Nowy design, idealna ergonomia, elastyczny dwustronny suwak i wiele innych zalet.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWA STRATEGIA PRODUKTU.

NOWA STRATEGIA PRODUKTU.

MARTOR WYOSTRZA SWÓJ PROFIL.

Naszą specjalnością jest bezpieczne cięcie. Dlatego w przyszłości jeszcze bardziej skupimy się na obszarze „noże bezpieczne”.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAJLEPSZE PRODUKTY

MARTOR KANAŁ YOUTUBE

Wystawy


IMHX

Zjednoczone Królestwo - Birmingham

AUTOMOTIVE HUNGARY

Węgry - Budapest

SEOUL INTERNATIONAL TOOL EXHIBITION

Korea - Goyang

Firma MARTOR KG z Solingen to wiodący na międzynarodowym rynku producent wysokiej jakości bezpiecznych noży i nożyczek. Profesjonalne narzędzia posiadają certyfikaty GS i w ten sposób przyczyniają się do wyższego bezpieczeństwa pracy i zmniejszenia obrażeń na skutek ran ciętych. Dlatego stanowią istotny element osobistego wyposażenia ochronnego w przemyśle, handlu/logistyce, rzemiośle itd.

Oferta firmy MARTOR obejmuje także noże introligatorskie, skrobaki, noże do usuwania zadziorów, noże precyzyjne i skalpele.  Dla wszystkich produktów firma z Solingen oferuje szeroki wybór ostrzy najwyższej jakości: ostrza trapezowe, hakowe, przemysłowe, skrobakowe, do usuwania zadziorów, precyzyjne , do skalpeli i wiele innych.

Podobnie jak noże introligatorskie firmy MARTOR również bezpieczne noże są najczęściej używane jako noże uniwersalne do szybkiego przecięcia papieru, tektury, kartonu, folii, wykładziny, PVC, gumy, skóry, styropianu czy pianki, do otwierania worków czy do przecinania pasków lub taśm opakowaniowych. Dodatkowo firma MARTOR oferuje bezpieczne noże, które z uwagi na właściwości uchwytów i ostrzy nadają się idealnie do zastosowania jako noże do cięcia folii, kartonów bądź do otwierania worków.

Do technik stosowanych w bezpiecznych nożach firmy MATOR należy schowane ostrze (SECUMAX = najwyższy stopień ochrony pracy), całkowicie automatyczne chowanie ostrza (SECUPRO = bardzo wysoki stopień ochrony pracy) oraz automatyczne chowanie ostrza (SECUNORM = wysoki stopień ochrony pracy). Jednocześnie ciągłe upraszczanie sposobu wymiany ostrza oraz ergonomia  uchwytów dostosowana do rąk użytkowników przyczyniają się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa pracy oraz jej wydajności.

Do bezpiecznego chowania i przenoszenia bezpiecznych noży, nożyczek, noży introligatorskich i noży specjalnych polecamy nowe etui na noże firmy MARTOR. 
W doborze odpowiednich produktów i w ich prawidłowej obsłudze pomogą Państwu lokalni przedstawiciele firmy MARTOR oraz obszerna, medialna oferta szkoleniowa (np. plakaty bezpieczeństwa, szkoleniowe i produktowe filmy wideo itd.).

+49 212 73870-0