PERFORMANCE²:

PERFORMANCE²:

SECUNORM 525 I SECUNORM 540.

Solidna rękojeść aluminiowa, błyskawiczne wycofanie ostrza, inteligentny mechanizm wymiany ostrza, duże głębokości cięcia. Mówiąc krótko, dwóch prawdziwych tytanów!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
CONTACT-FREE CONSULTING?

CONTACT-FREE CONSULTING?

NEW: MARTOR REMOTE DIAGNOSTICS.

Do you have a cutting problem but can’t let anyone access your company premises during the corona crisis? We can provide help from a safe distance: ferndiagnose@martor.de

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
STAY HEALTHY.

STAY HEALTHY.

WE ARE COMMITTED TO YOUR SAFETY.

In these times of coronavirus, MARTOR is committed to the health of employees, customers and partners.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
STAL CZY CERAMIKA?

STAL CZY CERAMIKA?

WYBÓR NALEŻY DO PAŃSTWA.

Nowe rozwiązanie firmy MARTOR: nasze wysokiej jakości ostrza ceramiczne. Są trwale ostre i uniwersalne i można je umieszczać w wybranych rączkach MARTOR.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NIESPODZIANKA GWARANTOWANA.

NIESPODZIANKA GWARANTOWANA.

NOWY SECUNORM 300.

Waży jedynie 52 gramy i jest przy tym wyjątkowo wszechstronny, komfortowy i ergonomiczny: nasz nowy uniwersalny nóż bezpieczny SECUNORM 300.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MISTRZ W SWOIM FACHU.

MISTRZ W SWOIM FACHU.

NOWY SECUMAX 320.

Nasz nowy specjalista do folii, taśm spinających z tworzywa sztucznego i wielu innych. Niezwykle niezawodny, perfekcyjnie ukształtowany i taki prosty w obsłudze. Wypróbuj teraz!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TOP PRODUCTS

MARTOR KANAŁ YOUTUBE

Wystawy


NSC Congress Expo

Stany Zjednoczone Ameryki - Indianapolis

National Safety at Work Event

Holandia - Rotterdam

Empack

Holandia - Den Bosch

Firma MARTOR KG z Solingen to wiodący na międzynarodowym rynku producent wysokiej jakości bezpiecznych noży i nożyczek. Profesjonalne narzędzia posiadają certyfikaty GS i w ten sposób przyczyniają się do wyższego bezpieczeństwa pracy i zmniejszenia obrażeń na skutek ran ciętych. Dlatego stanowią istotny element osobistego wyposażenia ochronnego w przemyśle, handlu/logistyce, rzemiośle itd.

Oferta firmy MARTOR obejmuje także noże introligatorskie, skrobaki, noże do usuwania zadziorów, noże precyzyjne i skalpele.  Dla wszystkich produktów firma z Solingen oferuje szeroki wybór ostrzy najwyższej jakości: ostrza trapezowe, hakowe, przemysłowe, skrobakowe, do usuwania zadziorów, precyzyjne , do skalpeli i wiele innych.

Podobnie jak noże introligatorskie firmy MARTOR również bezpieczne noże są najczęściej używane jako noże uniwersalne do szybkiego przecięcia papieru, tektury, kartonu, folii, wykładziny, PVC, gumy, skóry, styropianu czy pianki, do otwierania worków czy do przecinania pasków lub taśm opakowaniowych. Dodatkowo firma MARTOR oferuje bezpieczne noże, które z uwagi na właściwości uchwytów i ostrzy nadają się idealnie do zastosowania jako noże do cięcia folii, kartonów bądź do otwierania worków.

Do technik stosowanych w bezpiecznych nożach firmy MATOR należy schowane ostrze (SECUMAX = najwyższy stopień ochrony pracy), całkowicie automatyczne chowanie ostrza (SECUPRO = bardzo wysoki stopień ochrony pracy) oraz automatyczne chowanie ostrza (SECUNORM = wysoki stopień ochrony pracy). Jednocześnie ciągłe upraszczanie sposobu wymiany ostrza oraz ergonomia  uchwytów dostosowana do rąk użytkowników przyczyniają się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa pracy oraz jej wydajności.

Do bezpiecznego chowania i przenoszenia bezpiecznych noży, nożyczek, noży introligatorskich i noży specjalnych polecamy nowe etui na noże firmy MARTOR. 
W doborze odpowiednich produktów i w ich prawidłowej obsłudze pomogą Państwu lokalni przedstawiciele firmy MARTOR oraz obszerna, medialna oferta szkoleniowa (np. plakaty bezpieczeństwa, szkoleniowe i produktowe filmy wideo itd.).

+49 212 73870-0