HARDWARE FAIR 2020:

HARDWARE FAIR 2020:

BUT WITHOUT MARTOR

Due to the current situation around the Corona virus, we decided not to take part in the Cologne Hardware Fair.

VÍCE INFORMACÍ
MODERNÍ, CO NEJBLÍŽE ZÁKAZNÍKŮM.

MODERNÍ, CO NEJBLÍŽE ZÁKAZNÍKŮM.

NAŠE NOVOSTAVBA JE PŘIPRAVENA SLOUŽIT.

Kanceláře jsou obsazeny, výroba běží. Bezpečné řezání získalo novou stálou adresu: Lindgesfeld 28.

VÍCE INFORMACÍ
NAŠI SPECIALISTÉ.

NAŠI SPECIALISTÉ.

NYNÍ JEŠTĚ ZVLÁŠTNĚJŠÍ.

Potřebujete řezat v nejužším prostoru? Vsaďte na nové řezací nože značky MARTOR, s nimiž se nyní pracuje ještě příjemněji.

MISTR SVÉHO OBORU.

MISTR SVÉHO OBORU.

NOVÝ SECUMAX 320.

Náš nový specialista na fólie, plastové stahovací pásky a mnoho dalších věcí. Nanejvýš bezpečný, dokonale tvarovaný a velmi jednoduchý na obsluhu. Vyzkoušejte nyní!

VÍCE INFORMACÍ
NOVINKA: SECUNORM 500.

NOVINKA: SECUNORM 500.

BEZPEČNOSTNÍ NŮŽ.

Nástupce legendárního SECUNORM PROFI. Má nový design, dokonalý ergonomický tvar, flexibilní dvoustranný posuvník a mnohem víc.

VÍCE INFORMACÍ
NOVÁ STRATEGIE VÝROBKŮ.

NOVÁ STRATEGIE VÝROBKŮ.

MARTOR ZOSTŘUJE SVŮJ PROFIL.

Naší klíčovou odborností je bezpečné řezání. Proto se v budoucnu ještě více zaměříme na segment „bezpečnostních nožů“.

VÍCE INFORMACÍ

NEJLEPŠÍ PRODUKTY

MARTOR KANÁL YOUTUBE

VELETRHY


SICUR

Španělsko - Madrid

THE SAFETY HEALTH ENVIRONMENT SHOW

Spojené království - Newcastle

National Safety at Work Event

Nizozemsko - Rotterdam

Firma MARTOR KG ze Solingenu je vedoucí výrobce na mezinárodním trhu vysoce kvalitních bezpečnostních nožů a bezpečnostních nůžek. Profesionální nástroje svou bezpečnostní technologií s certifikací GS přispívají k větší bezpečnosti práce a snížení počtu poranění pořezáním. Jsou proto významnou součástí osobních ochranných prostředků v průmyslu, obchodu / logistice, řemeslné výrobě atd.

Další řezací nástroje ze sortimentu firmy MARTOR jsou řezáky, škrabky, začišťovací nože, nože pro výrobu grafiky a skalpely. Pro všechny produkty k řezání solingenská firma na nože přichystala velký výběr kvalitních čepelí: trapézové čepele, ozubené čepele, průmyslové čepele, čepele do škrabek, začišťovací čepele, čepele do nožů na grafiku, čepele do skalpelů, atd.

Tak jako řezáky MARTOR se bezpečnostní nože MARTOR používají většinou jako univerzální nože – k rychlému a spolehlivému řezání papíru, lepenky a kartonu, fólií, koberců, PVC, pryže, kůže, polystyrénu a pěnových materiálů, otevírání pytlů a řezání pásků a lepicích pásek. Vedle toho ještě existují bezpečnostní nože MARTOR, které se díky svým vlastnostem rukojetí a čepelí používají k řezání fólií, kartonu a otevírání pytlů.

K bezpečnostním technologiím, které jsou součástí bezpečnostních nožů MARTOR, patří zakrytí čepele (SECUMAX = nejvyšší bezpečnost práce), plně automatické zatažení čepele (SECUPRO = velmi vysoká bezpečnost práce) a automatické zatažení čepele (SECUNORM = vysoká bezpečnost práce). Zjednodušená výměna čepele a pohodlná ergonomie rukojeti nože přispívají současně ke zvýšení bezpečnosti práce a její efektivity.

K bezpečnému uschování a dopravě bezpečnostních nožů a nůžek, řezáků a speciálních nožů doporučujeme kromě toho tři nová POUZDRA NA OPASEK od firmy MARTOR. Při výběru vhodného produktu a o správném používání vám pomohou přímo na místě poradci od firmy MARTOR a rozsáhlá nabídka mediálních školicích prostředků (např. bezpečnostní plakáty a školicí videa atd.).

+49 212 73870-0