Štíhlý formát.

Štíhlý formát.

Silný výkon.

Nový SECUMAX 145 je úžasně bezpečný, neuvěřitelně mnohostranný a s hmotností pouhých 12 gramů překvapivě lehký. Nedivte se… vyzkoušejte!

VÍCE INFORMACÍ
NA SILNÉ I TENKÉ MATERIÁLY.

NA SILNÉ I TENKÉ MATERIÁLY.

NOVÝ SECUPRO 625.

Náš prvotřídní nůž s páčkou pro vysunutí čepele a hloubkou řezu více jak 2 cm a navíc plně automatickou funkcí zatažení čepele. Vítěz soutěže German Design Award 2016.

VÍCE INFORMACÍ
KLASICKÝ NŮŽ FIRMY MARTOR.

KLASICKÝ NŮŽ FIRMY MARTOR.

NYNÍ S NOVÝM VZHLEDEM.

SECUNORM MULTISAFE je evergreenem. Jeho inovovaný design je provázen několika přesvědčivými přednostmi pro uživatele.

VÍCE INFORMACÍ
Váš řezací nástroj?

Váš řezací nástroj?

Zaslouží si Vaši pozornost.

Perfektní v našich nových pouzdrech na opasek velikosti S, M a L. Perfektně padnou, můžete je flexibilně použít i pro velké nože.

VÍCE INFORMACÍ
BEZPEČNOSTNÍ NOŽE MARTOR

BEZPEČNOSTNÍ NOŽE MARTOR

= AKTIVNÍ PREVENCE ÚRAZŮ.

Výrazně méně úrazů při řezání, kdo by to nechtěl? Naše bezpečnostní nože Vám v tom pomohou.

VÍCE INFORMACÍ
SLUŽBY MARTOR.

SLUŽBY MARTOR.

KOMPATIBILNÍ S DOBRÝ PRODUKTEM.

Jsme spokojeni teprve tehdy, pokud jste spokojeni Vy. Proto klademe největší důraz na služby šité na míru.

VÍCE INFORMACÍ

FILTR PRODUKTŮ
ZDE NALEZNETE TEN PRAVÝ NŮŽ PRO VÁS.

REKLAMNÍ NOŽE MARTOR
REKLAMA, KTERÁ JE SKUTEČNĚ ÚČINNÁ.

NEJLEPŠÍ PRODUKTY

VELETRHY

28.03.2017 - 30.03.2017

EXPO PLÁSTICOS 2017

Mexiko - Guadalajara, Jalisco
05.04.2017 - 06.04.2017

Empack 2017

Nizozemsko - 's-Hertogenbosch
06.04.2017 - 08.04.2017

CIOSH China International Safety and Health Goods Expo

Čína - Shanghai

Firma MARTOR KG ze Solingenu je vedoucí výrobce na mezinárodním trhu vysoce kvalitních bezpečnostních nožů a bezpečnostních nůžek. Profesionální nástroje svou bezpečnostní technologií s certifikací GS přispívají k větší bezpečnosti práce a snížení počtu poranění pořezáním. Jsou proto významnou součástí osobních ochranných prostředků v průmyslu, obchodu / logistice, řemeslné výrobě atd.

Další řezací nástroje ze sortimentu firmy MARTOR jsou řezáky, škrabky, začišťovací nože, nože pro výrobu grafiky a skalpely. Pro všechny produkty k řezání solingenská firma na nože přichystala velký výběr kvalitních čepelí: trapézové čepele, ozubené čepele, průmyslové čepele, čepele do škrabek, začišťovací čepele, čepele do nožů na grafiku, čepele do skalpelů, atd.

Tak jako řezáky MARTOR se bezpečnostní nože MARTOR používají většinou jako univerzální nože – k rychlému a spolehlivému řezání papíru, lepenky a kartonu, fólií, koberců, PVC, pryže, kůže, polystyrénu a pěnových materiálů, otevírání pytlů a řezání pásků a lepicích pásek. Vedle toho ještě existují bezpečnostní nože MARTOR, které se díky svým vlastnostem rukojetí a čepelí používají k řezání fólií, kartonu a otevírání pytlů.

K bezpečnostním technologiím, které jsou součástí bezpečnostních nožů MARTOR, patří zakrytí čepele (SECUMAX = nejvyšší bezpečnost práce), plně automatické zatažení čepele (SECUPRO = velmi vysoká bezpečnost práce) a automatické zatažení čepele (SECUNORM = vysoká bezpečnost práce). Zjednodušená výměna čepele a pohodlná ergonomie rukojeti nože přispívají současně ke zvýšení bezpečnosti práce a její efektivity.

K bezpečnému uschování a dopravě bezpečnostních nožů a nůžek, řezáků a speciálních nožů doporučujeme kromě toho tři nová POUZDRA NA OPASEK od firmy MARTOR. Při výběru vhodného produktu a o správném používání vám pomohou přímo na místě poradci od firmy MARTOR a rozsáhlá nabídka mediálních školicích prostředků (např. bezpečnostní plakáty a školicí videa atd.).