VÝKON UMOCNĚNÝ NA DRUHOU:

VÝKON UMOCNĚNÝ NA DRUHOU:

SECUNORM 525 a SECUNORM 540.

Robustní hliníkové držadlo, bleskurychlý zpětný pohyb čepele, inteligentní výměna čepele, enormní hloubky řezání. Zkrátka dva skutečně výkonné nástroje!

VÍCE INFORMACÍ
CONTACT-FREE CONSULTING?

CONTACT-FREE CONSULTING?

NEW: MARTOR REMOTE DIAGNOSTICS.

Do you have a cutting problem but can’t let anyone access your company premises during the corona crisis? We can provide help from a safe distance: ferndiagnose@martor.de

VÍCE INFORMACÍ
ZŮSTAŇTE, PROSÍM, ZDRAVÍ.

ZŮSTAŇTE, PROSÍM, ZDRAVÍ.

USILUJEME O VAŠI BEZPEČNOST.

V době koronaviru se firma MARTOR snaží ochránit zdraví svých zaměstnanců, zákazníků a partnerů.

VÍCE INFORMACÍ
OCEL NEBO KERAMIKA?

OCEL NEBO KERAMIKA?

MÁTE NA VYBRANOU.

Novinka od značky MARTOR: naše vysoce kvalitní keramické čepele. Trvale ostré čepele k rozmanitému použití pro vybrané rukojeti MARTOR.

VÍCE INFORMACÍ
PŘEKVAPENÍ ZARUČENO.

PŘEKVAPENÍ ZARUČENO.

NOVÝ SECUNORM 300.

Hmotnost pouhých 52 gramů, přitom mimořádně všestranný, komfortní a ergonomický: náš nový univerzální bezpečnostní nůž SECUNORM 300.

VÍCE INFORMACÍ
MISTR SVÉHO OBORU.

MISTR SVÉHO OBORU.

NOVÝ SECUMAX 320.

Náš nový specialista na fólie, plastové stahovací pásky a mnoho dalších věcí. Nanejvýš bezpečný, dokonale tvarovaný a velmi jednoduchý na obsluhu. Vyzkoušejte nyní!

VÍCE INFORMACÍ

TOP PRODUCTS

MARTOR KANÁL YOUTUBE

VELETRHY


National Safety at Work Event

Nizozemsko - Rotterdam

Empack

Nizozemsko - Den Bosch

The HEALTH & SAFETY Event

Spojené království - Birmingham

Firma MARTOR KG ze Solingenu je vedoucí výrobce na mezinárodním trhu vysoce kvalitních bezpečnostních nožů a bezpečnostních nůžek. Profesionální nástroje svou bezpečnostní technologií s certifikací GS přispívají k větší bezpečnosti práce a snížení počtu poranění pořezáním. Jsou proto významnou součástí osobních ochranných prostředků v průmyslu, obchodu / logistice, řemeslné výrobě atd.

Další řezací nástroje ze sortimentu firmy MARTOR jsou řezáky, škrabky, začišťovací nože, nože pro výrobu grafiky a skalpely. Pro všechny produkty k řezání solingenská firma na nože přichystala velký výběr kvalitních čepelí: trapézové čepele, ozubené čepele, průmyslové čepele, čepele do škrabek, začišťovací čepele, čepele do nožů na grafiku, čepele do skalpelů, atd.

Tak jako řezáky MARTOR se bezpečnostní nože MARTOR používají většinou jako univerzální nože – k rychlému a spolehlivému řezání papíru, lepenky a kartonu, fólií, koberců, PVC, pryže, kůže, polystyrénu a pěnových materiálů, otevírání pytlů a řezání pásků a lepicích pásek. Vedle toho ještě existují bezpečnostní nože MARTOR, které se díky svým vlastnostem rukojetí a čepelí používají k řezání fólií, kartonu a otevírání pytlů.

K bezpečnostním technologiím, které jsou součástí bezpečnostních nožů MARTOR, patří zakrytí čepele (SECUMAX = nejvyšší bezpečnost práce), plně automatické zatažení čepele (SECUPRO = velmi vysoká bezpečnost práce) a automatické zatažení čepele (SECUNORM = vysoká bezpečnost práce). Zjednodušená výměna čepele a pohodlná ergonomie rukojeti nože přispívají současně ke zvýšení bezpečnosti práce a její efektivity.

K bezpečnému uschování a dopravě bezpečnostních nožů a nůžek, řezáků a speciálních nožů doporučujeme kromě toho tři nová POUZDRA NA OPASEK od firmy MARTOR. Při výběru vhodného produktu a o správném používání vám pomohou přímo na místě poradci od firmy MARTOR a rozsáhlá nabídka mediálních školicích prostředků (např. bezpečnostní plakáty a školicí videa atd.).

+49 212 73870-0