A LOT OF NEWS AT MARTOR:

A LOT OF NEWS AT MARTOR:

NEW BUILDING. NEW ADDRESS. NEW NUMBERS.

You can reach us with immediate effect under +49 212 73870-0. Our new postal address: Lindgesfeld 28, D-42653 Solingen. Heider Hof 60 will remain our delivery address for the time being.

VÍCE INFORMACÍ
NOVINKA: SECUNORM 500.

NOVINKA: SECUNORM 500.

BEZPEČNOSTNÍ NŮŽ.

Nástupce legendárního SECUNORM PROFI. Má nový design, dokonalý ergonomický tvar, flexibilní dvoustranný posuvník a mnohem víc.

VÍCE INFORMACÍ
DOKONALÁ MANIPULACE.

DOKONALÁ MANIPULACE.

ZE VŠECH STRAN.

Terapie kmenovými buňkami pro naše věčné mládí: SECUPRO MAXISAFE s trojmístným posunovačem umožňuje nyní větší manipulaci a je ergonomičtější než kdy dříve.

VÍCE INFORMACÍ
NOVÁ STRATEGIE VÝROBKŮ.

NOVÁ STRATEGIE VÝROBKŮ.

MARTOR ZOSTŘUJE SVŮJ PROFIL.

Naší klíčovou odborností je bezpečné řezání. Proto se v budoucnu ještě více zaměříme na segment „bezpečnostních nožů“.

VÍCE INFORMACÍ
NA SILNÉ I TENKÉ MATERIÁLY.

NA SILNÉ I TENKÉ MATERIÁLY.

NOVÝ SECUPRO 625.

Náš prvotřídní nůž s páčkou pro vysunutí čepele a hloubkou řezu více jak 2 cm a navíc plně automatickou funkcí zatažení čepele. Vítěz soutěže German Design Award 2016.

VÍCE INFORMACÍ
BEZPEČNOSTNÍ NOŽE MARTOR

BEZPEČNOSTNÍ NOŽE MARTOR

= AKTIVNÍ PREVENCE ÚRAZŮ.

Výrazně méně úrazů při řezání, kdo by to nechtěl? Naše bezpečnostní nože Vám v tom pomohou.

VÍCE INFORMACÍ

NEJLEPŠÍ PRODUKTY

MARTOR KANÁL YOUTUBE

VELETRHY


Industriële Veiligheid

Nizozemsko - Utrecht

IntraLogisteX

Spojené království - Coventry

The SHE Show North East

Spojené království - Newcastle

Firma MARTOR KG ze Solingenu je vedoucí výrobce na mezinárodním trhu vysoce kvalitních bezpečnostních nožů a bezpečnostních nůžek. Profesionální nástroje svou bezpečnostní technologií s certifikací GS přispívají k větší bezpečnosti práce a snížení počtu poranění pořezáním. Jsou proto významnou součástí osobních ochranných prostředků v průmyslu, obchodu / logistice, řemeslné výrobě atd.

Další řezací nástroje ze sortimentu firmy MARTOR jsou řezáky, škrabky, začišťovací nože, nože pro výrobu grafiky a skalpely. Pro všechny produkty k řezání solingenská firma na nože přichystala velký výběr kvalitních čepelí: trapézové čepele, ozubené čepele, průmyslové čepele, čepele do škrabek, začišťovací čepele, čepele do nožů na grafiku, čepele do skalpelů, atd.

Tak jako řezáky MARTOR se bezpečnostní nože MARTOR používají většinou jako univerzální nože – k rychlému a spolehlivému řezání papíru, lepenky a kartonu, fólií, koberců, PVC, pryže, kůže, polystyrénu a pěnových materiálů, otevírání pytlů a řezání pásků a lepicích pásek. Vedle toho ještě existují bezpečnostní nože MARTOR, které se díky svým vlastnostem rukojetí a čepelí používají k řezání fólií, kartonu a otevírání pytlů.

K bezpečnostním technologiím, které jsou součástí bezpečnostních nožů MARTOR, patří zakrytí čepele (SECUMAX = nejvyšší bezpečnost práce), plně automatické zatažení čepele (SECUPRO = velmi vysoká bezpečnost práce) a automatické zatažení čepele (SECUNORM = vysoká bezpečnost práce). Zjednodušená výměna čepele a pohodlná ergonomie rukojeti nože přispívají současně ke zvýšení bezpečnosti práce a její efektivity.

K bezpečnému uschování a dopravě bezpečnostních nožů a nůžek, řezáků a speciálních nožů doporučujeme kromě toho tři nová POUZDRA NA OPASEK od firmy MARTOR. Při výběru vhodného produktu a o správném používání vám pomohou přímo na místě poradci od firmy MARTOR a rozsáhlá nabídka mediálních školicích prostředků (např. bezpečnostní plakáty a školicí videa atd.).

+49 212 73870-0